Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční grafika

Dobrý den potřebuji pomoct.Mám novou grafickou desku která má 8pin a já mám ve zdroji pouze 4pin tak jsem zapojil ten 4pin konektor do toho 8pinu a po zapnutí jsem neviděl rozdíl i když jsem si koupil nové komponenty.Ve správci úloh jsem viděl na kolik procent mi jedou ramky,procesor a disk ale nikde jsem neviděl grafickou kartu.Může to být tím že mám v desce zapojený 4pin a né 8pin? mé komponenty: intel core i3 9100F,nvidia quadro 2000 1gb gddr5,HyperX Fury 2x 4gb DDR4 zdroj 650w 4pin.Když si koupím redukci ze 4pinu na 8pin vyřeší to můj problé?děkuji moc za odpověď:(

sorry ale nerozumím.Grafika je nastavená na max ale když zmáčknu Win+G tak tam vidím 0% a procesor jede na 10 až 30 %.Na téhle sestavě by jsem mohl hrát i lepší hry ale hraji pouze Minecraft který mi stejně padá kvůli té grafice.Opravdu nevím co mám dělat

výřezeček screenečku si strč do prdelky, nic takového po tobě nikdo nechtěl.

tvé "znalosti" hw skončily u grafiky, víc než stupidní 3 řádky se ti do výřezu nevešly a přesto je tam vidět chyba instalace.
buď sem dáš celé okno správce zařízení, nebo si dále ztrácej čas s výřezy.
ale pc dej někomu, kdo umí nainstalovat ovladače - třeba dokáže vyčíst jméno výrobce a typ základní desky z největšího potisku na ní.