Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení notebooku

ahoj, mám už nějáký čas tento herní notebook Dell G5 15 Gaming (5500) který je super v hodně ohledech, ale vadí mi na něm jak je konstruovaný pro náročné oparace (myslím tím chlazení). Ze spodku notebooku jsou na relativně malé ploše dírky o průměru cca 0,5mm, už jsem vyzkoušel pár chladících podložek, ale žádná není dostačující, a kvůli provedení konstrukce notebooku nemůžu využít ani záda kde jsou výdechy ventilátorů a vyzkoušet něco takového

https://www.mall.cz/pc-reproduktory/chladic-vakuovy-chladici-ventilator-pro-notebook-100040353677?gclid=CjwKCAjwjJmIBhA4EiwAQdCbxpY9yfenBpnVmoGnGkA3ARuF0CJBOP5l2yV2IZgDACvsFCe6i3B0WxoCD0AQAvD_BwE

(notebook má pouze jeden pant ve prostřed). Nyní jsem si pořídíl cooler master u3 plus ale taky nedostatčující. Nějáký nápad? díky moc za každou odpověď a sorry za slohovku

Na zázračné chladící podložky moc nevěřím. Nestačí notebook jen dostatečně podložit, aby se zlepšila cirkulace vzduchu?

Jaké máš vlastně teploty v zátěži? Jestli to má vůbec cenu řešit....

díky dobrej nápad popřemýšlim nad tím ale jak se tak dočítám z toho článku, tak chyba je ve zpracování konstrukci, což s tím souhlasím, protože můj předchozí notebook Lenovo Legion Y540-15IRH má spodek notebooku udělanej tak jak to má být. Velká mřížka po půlce notebooku. Kdybych to vědel jdu opět do lenova s novějším hw

ja mam legion 5, perfektni chlazeni rtx3070 nejde nad 70.
Ze spoda velke jamy, docela vysoke telo a vetraky s vzdy studenym vzduchem z obou stran. Takze je to na vyberu, pak uz muzes leda tak prubezne cistit a dobre podeprit.