Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PROBLÉM - Instalace Windows

Když si chci nainstalovat Windows, tak mě to vůbec nepustí k formátování a píše to, že to není kombalitní se systémem Windows. Zkoušel jsem to formátovat v FAT, FAT32 a NTFS a taky jsem zkoušel instalovat různé verze z různých instalačních disků. Co by jste udělali vy, prosím... dejte rady...

My by sme si kupili PC na ktore sa da nainstalovat Windows, a keby sme sa pytali na poradni tak by sme napisali presne zostavu (komponenty, a aj typ disku a mechaniky, sata, pata), napisali by sme ake presne Win instalujeme, a napisali by sme sem presne co to pise. Urcite to nevypise hlasku ze: "To není kombalitní se systémem Windows"