Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojazdnenie predného panelu

Zdravim,
Potrebujem v zostave (vo výstavbe) z môjho profilu nejako spojazdniť predný panel na tej skrinke. Aký program (iMOON)? Aby fungovali predné tlačítka na panely a resp. išlo to ovládať aj diaľkovým.
Dik za postrehy. Teraz som to poskladal nainštaloval a idem spať. Tak hádam mi dáte nejaké rady ako to spojazdniť.
PV

Panel treba obvykle pripojiť na príslušné plny na zakl.doske,diaľkové ovládanie musí podporovať aj doska,musí mať pin na IR čidlo,pokial to nieje nejak prepojené v elektronike panelu…pozri manuál k doske,kde je tvz.pin header na doske s pinmi na štart/reset etc..