Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka s kurzorem po windows upgrade

Zdravím, dneska jsem upgradeoval Windows a po instalaci mi vyskočilo okno: Windows 10 se nám nepovedlo nainstalovat.
Nastavili jsme vám počítač zase tak, jak byl nastaveny tesne před tím, než jste zacali s instalaci Windows 10
OxO900101- Ox30004
Instalace se nepovedla ve fázi FIRST BOOT. Při operaci INSTALL RECOVERY ENVIRONMENT doslo k chybe.
Když se PC restartoval a já se poté přihlásil tak jsem asi na 1 sekundu viděl plochu ale pak vše ztmavlo, přes správce úloh jsem zvládl spustit Chrome a dokonce i assasins creed ale jinak nic jiného dělat nemůžu. Když jsem zkoušel pc obnovit přes advanced options tak jsem v nabídce recovery neviděl ale jenou startup option. Mohly by mi někdo pomoci, předem děkuji za odpověďi.
Takhle to u mě asi vypadá: https://www.linkpicture.com/q/blackscreen.png

body obnoveni typicky mazou viry. takze je zbytecne na ne spolehat.

avast - muhehe, checheche, hoho!
no to se pak nediv.

ve spravci uloh mas menu soubor - nova uloha: explorer.exe nejde spustit?
tipuju nejaky zbytecny nekompatibilni doplnek "na pravy mys".