Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s porty

Ahoj,
zjistil jsem, že se nemůžu připojit ve Windows na žádný server z WinSCP přes port 22 ani 21, z Putty přes port 22, z Total Commanderu přes port 21.
Nějaký nápad jak najít co to blokuje? Dostanu chybu TimeOUT. Internetové stránky fungují normálně. Děkuji

Zrejme sú tieto porty blokované Firewall Windows, prípadne AV, ako nebezpečné.

Zmaž všetky riadky in/out vo Firewall. (Ovládací panel).

Nejaký tutorial zdés:
https://www.hostwinds.com/tutorials/how-to-open-or-block-ports-using-windows-firewall

Stiahni si WFC, nadstavba pre Firewall, nastav obe oznámenie v bubline lišty (odchádzajúce/prichádzajúce dáta) a postupne povoľuj IP adresy a porty.

AK máš AV od tretích poskytovateľov s tým si musíš poradiť už sám. Ideálne zbaviť sa škodcov, bonzákov, špicľov v podobe AV.

Model jsi zřejmě dopsal až když jsem napsal odpověď. Takové informace mají být přímo v dotazu, aby je pak ostatní nemuseli hledat po celé stránce...

Router je tvůj? Máš přístup do jeho administrace? Nejdřív bych zkontroloval v sekci Network Services Filter, jestli je něco blokováno?