Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na práci do 15 000 Kč

Krásný den všem. Moc ve v PC nevyznám a tady jste mi vždy hezky poradili, tak to zkusím znovu.

Rád bych koupil nějaký notebook na práci do 15 000 Kč. Bylo by super, kdyby mi rychle, bez sekání, jely aplikace jako Skype. Při práci používám při jednom pár oken v prohlížeči, Skype a do toho rád poslouchám něco na Youtube. Neplánuju na něm hrát jakékoliv hry. Maximálně nějaká úprava fotek.

Kdyby toto bez problému zvládal i levnější NTB, můžete ho sem hodit. Ideálně 17,3 palců, minimálně 15,6 palcový. Nejlépe nějaké spolehlivé značky typu Lenovo.

Díky moc všem a přeji hodně štěstí. :)

za sebe souhlasim, wifi se da pozivat, ale pri vetsich datech je rj45 jistota. nouzovym resenim je redukce usb3-lan.
naopak 250gb disk muze na praci stacit. pripadne se casem naklonuje na vetsi a tento se vyuzije jinde.

holt je to omezeni dane rozpoctem.