Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se bránit DDOS?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak se bránit DDOS útokům?

Jsem streamer a v poslední době chodí na streamy nějaká osoba z ciziny, která ráda dělá DDOS na moji IP. Moje IP pravděpodobně zjistil přes hru GTA (kterou jsme hráli na streamu). Od té doby mi pomocí DDOS shazuje internet a prostě dělá problémy.
Jak se proti tomu bránit? Internet mám od O2.

Děkuji

V domácich podmienkach máš jedinú šancu, dynamická IP adresa, tj. v praxi vypnutie/zapnutie modemu pod dobu 30sec. od napájania siete 230V/50Hz ak ti niekto škodí.

Kupovať sakra drahý modem, napríklad od ZyxelZywal za státisíce prácne nahanobenej škváry v korunách v prípade, ak ho nemôžeš odpísať z daní pre svoju firmu, sa do skromnej domácnosti neoplatí.

Jedine provider môže DOS útok odchytiť a eliminovať.