Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukladanie filmov na externý HDD

Sory ak som tu napísal podobnú otázku.Chcel by som sa opýtať aká je výhoda ukladania stiahnutých filmov na externý HDD napr.1 tera.Keď už dnes sa dá film,serial pozrieť online napr.na datoid,uloz.to a iné.Oplatí sa to vobec,má to nejaké výhody?

- můžeš tam mít filmy, které se tak snadno sehnat online nedají
- můžeš tam mít filmy, na které se chceš dívat častěji a nechceš je pokaždé stahovat
- můžeš tam mít filmy, na které se chceš dívat někde, kde není připojení k internetu

A určitě by se našly i další důvody.

No potom mi to napadlo,no nevravím že by sa všetky filmy,serialy dali zohnať online,ja ked film stiahnem,pozriem ho a viackrát ho nepozerám,načo keď som ho už raz videl to stačí,napr.Godzila vs Kong,V zajatí demonov 3,stiahol som,videl som viackrát to pozerať nebudem.Možno ešte keby som si chcel vymienať filmy s kamarátom,ale bohužiaľ takto som prišiel o filmy na disku,takže už nikdy nepožičiavam externý disk,no a som si sám odpovedal.Ja viac menej sledujem serialy dabing alebo titulky na netflixe,a nejaké si aj stiahnem,a taktiež ked pozriem vymažem