Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s diskem

Mám problém s diskem koupil sem si 640gb disk a po nainstalování windows mi hlásí že má jen 133Gb.A před formátováním nejde změnit velikost nového partu protože tam maximálně můžu nastavit 133Gb:(

Instalator WinXP vidi len 128GB, je to normalne, urob si 128GB oddiel. Do Win si nainstaluj aspon SP2 a v sprave diskov vo Win si potom vytvor druhy oddiel.
Mozno ze instalacne cd WinXP s integrovasnym SP2 vidi cely disk uz v instalatore, to neviem zhlavy, zozen si instalacne cd so SP2.

Inac si asi tisictristopatdesiaty ktory sa pyta to iste, vyhladavanie je asi len pre srandu.