Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lokátor TK 102 nastavení GPRS

Mám u Vodafone skoro měsíc 100 MB a potřeboval bych to vyčerpat ,můžete mi pomoct nastavit Lokátor TK 102 na GPRS s tím že pozice -data posílala na můj web hosting ?¨ v manuálu https://www.ipouzdro.cz/user/related_files/tk102_manual.pdf je popis pro nastavení Orange .Při pokusu o nastavení GPRS vodafone mi SMS apn123456 internet dostal jsem SMS APN ok ostatní například tracker123456 SMS pwd fail potřeboval bych pořadí jak ty SMS zadávat díky

Nikto okrem Teba nevie presne čoho chceš dosiahnúť a silne pochybujem, že si ten návod čo si sem dal aj osobne preštudoval.
Domnievam sa, že menej zdatný užívateľ sa v tom manuále celkom rýchlo zorientuje.

Skús popísať aké kroky si urobil a čoho chceš presne dosiahnúť.

Podľa mňa si ten tracker rozbehaj pomocou SMS a potom špekuluj akú free službu - web server použiješ...

adminip123456 88.86.121.34
adminip ok!

88.86.121.34 je IP adresa "příslušející dané stránce" (podľa manuálu, že ano...) ???
Číslo portu Ti samozrejme chýba...

Tá adresa patrí ISP SH.cz s.r.o. doména je medvidek.stable.cz, zrejme tam máš svoje stránky...

IP adresa 88.86.121.34 je nedostupná - si si istý, že na tej IP adrese beží nejaký server, web stránka, ktorá spracuje a zobrazí data z Tvojho trackeru ???

!!! Pozorne čítaj !!!

Ja viem, že si chceš zobrazovať data z trackeru na svojej vlastnej stránke, ale to je trošku iný level pre Teba...
Najprv sa zaregistruj na špecializovanej web stránke určenej pre trackery, tam si to otestuj a až potom sa snaž zistiť nejaké informácie ako prebieha komunikácia medzi trackerom a serverom - web stránkou.
Keď toto absolvuješ úspešne, potom sa príď spýtať, ak Ti niečo konkrétne nejde.

Mě by stačilo jak vypadá formát dat která se přenášejí ?nevěřím že tento tk 102 tady s tohoto fóra nikdo nemá kdo by je tady postnul lokace ať si vymaže, ještě něco správně je endora.cz . souřadnice které mi posílá po jeho prozvoněním to používám dávno díky

Mne sa páčia takí ako si Ty...Niečo málo vedia, nie sú úplne blbí, ale akonáhle treba niečo zložitejšie, tak sú v koncoch a prídu si po radu sem,
najlepšie "urobte to za mňa"...

Ak si myslíš, že je to také jednoduché, tak potom si prečítaj toto:
https://stackoverflow.com/questions/12298302/api-dev-specs-or-similar-for-tk102-gps-localizer

je to dostatočne "výživné" a ak to po prečítaní a klikaní na všetky odkazy, ktoré sa tam vyskytujú dáš, potom pred Tebou smekám klobouk.

Ach jaj...

tak mi poraď nějakou stránku ?

a snáď som Ti neporadil?

Musí to byť špecializovaný web...

Napríklad: https://gps-trace.com/en

Ty si to naozaj nepochopil...to video ukazuje ako nastaviť pomocou sms príkazov apn, gprs, časovú zónu, ip adresu, čas v sekundách ako často sa mahú posielať údaje o polohe, aký model treba na stránke nastaviť (áno treba vybrať čínsky klon, inak to nefunguje...
ale nič o komunikácii so serverom !!!

Zrejme si nečítal to čo som Ti posunul minule:

Ak si myslíš, že je to také jednoduché, tak potom si prečítaj toto:
https://stackoverflow.com/questions/12298302/api-dev-specs-or-similar-for-tk102-gps-localizer

je to dostatočne "výživné" a ak to po prečítaní a klikaní na všetky odkazy, ktoré sa tam vyskytujú dáš, potom pred Tebou smekám klobouk.

Ja to na záver zhrniem, lebo už už nemám chuť s Tebou "bojovať":

GPS tracker (zariadenie) posiela na server nejaké "data", na tie data musí server odpovedať presne definovanou správou, ak odpovie nesprávne, alebo nedpovie v stanovenom čase vôbec - tracker skončí komunikáciu so serverom a
"máš po ptákach"...

Ako prebieha komunikácia ja netuším a nehodlám to pracne zistťovať - ale zabudni, že si vytvoríš niečo vlastné.

Porozumel si, alebo si chceš ešte so mnou niečo vydiskutovať?

A nemáš zač.

Mám u Vodafone skoro měsíc 100 MB a potřeboval bych to vyčerpat

Že se s tím vůbec zdržuješ. Stane se něco, když těch 100 MB propadne? Tarif 100 MB na měsíc stojí teď u Vodafone 49 korun, od září slibují 1 GB za 79 Kč. Takže budeš někoho sledovat, jen aby to nepropadlo? A k čemu ti pak ta data budou?

Napadlo mě to připojit k PC a je tam více souborů například user_config.ini

OldPassword:******; (Only support 6 digits)
NewPassword:******; (Only support 6 digits)
admin:******;******;******;******;******; (Support set 5 admin numbers)
timezone:1.00; (from -12 to 12.75)
apn:internet;;; (APN;user;password;)
adminip:50.50.50.50:554; (IP:port)
gprs:1,0; (First:0 sms,1 gprs; Second:0 no lessgprs,1 lessgprs)
tcpudp:0,0; (First:0 answer,1 no answer; Second:0 TCP,1 UDP)
sleep:0,0; (First:0 sleep time,1 sleep shock,2 sleep off,3 deepshock,4 schedule,5 sleep schedule; Second:interval unit seconds)
suppress:0; (0 off,1 on)
angle:15; (Only support 3 digits)
fix:,0s,0s,0n,; (First:0 off,1 on; Second:interval; Third:interval_ex; Fourth:times; Fifth:number)
dns:0;04.GPSTrackerXY.com;9000; (First:0 off,1 on;Second:dns;Third:port)
shock:0; (0 off,1 on)
sensitivity:1; (1:mild vibration,2:moderate vibration,3:severe vibration)

našel jsem zajimavou stránku
https://www.abclinuxu.cz/blog/linux/2009/10/howto-gps-tracker-tk102-a-gprs-prenosy