Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IP kamery - stream v LAN

Potřeboval bych poradit jak nastavit IP kameru, aby se dala zobrazit v domácí síti bez nutnosti přihlášení do jejího rozhraní. Aby prostě po zadání adresy bylo rovnou vidět její stream.
kamera Dahua HDBW2431EP-S-S2.

Vyčetl jsem, že by to mělo jít přes nastavení RTMP, našel jsem jak nastavit zobrazení streamu na YT, na FB, ale nikde jak se k němu dostat z vlastní sítě.

Neznam tuhle konkretni kameru, ale obvykle z nich tece nejaky rtmp:// stream, ktery staci zadat do nejakeho prehravace (treba VLC player) - a pripadne pak ulozit jako "playlist" = jen rozkliknete "ikonku na plose" a bude to hrat.

Jak presne to "tece" z te vasi kamery za vas hledat nebudu, jen priklad z nejake co mam tady v terariu: rtsp://login:heslo@10.0.13.46:554/Streaming/Channels/101/

to nelze "jen tak", musel by jste zdrojovy rtmp:// z kamery zpracovat, idealne do HLS streamu = mit na takove neco nonstop bezici "server" kde tuhle praci odvede treba FFmpeg, a do site jako webove stranky pusti napriklad Apache. Jestlůi je nejaka online sluzba co by to zpracovala za vas - netusim, nikdy jsem nemel potrebu resit. Mozna rtsp:// jako zdroj "live" v Youtube? Ale spolehat na takove neco, nevim...

Aha, tak to je nečekaná komplikace. Předpokládal jsem, že když není problém vysílat z kamery v domácí síti do světa, že by vysílání ve vlastní síti mělo být dostupné naprosto přirozeně, pouhým zadáním nějaké interní adresy.
Proč mi jen svět přijde na hlavu postavený...

Uff, skoro ma zalial studený pot...Vyžadovať od bezpečnostnej kamery možnosť anonymného prihlásenia mi príde ako zvrhlosť...Budiž chceš to pre vlastné použitie v LAN...

Skús sa pozrieť na nastavenia účtov - je tam možnosť zaškrtnúť (povoliť) anonymné prihlásenie = nebude treba meno, heslo...