Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klonování disku - zůstane uložené heslo v Outlooku?

Zdravím,
Známému odchází HDD a chtěl jsem mu pořídit nový SSD disk, ale na svém pc používá microsoft outlook kde má uložený svůj email i s heslem, které už si nepamatuje.
Tak se chci zeptat pokud naklonuji jeho HDD na nový SSD disk bude tam to heslo stále uložené? Teoreticky by mělo ale chci se ujistit.
A jaký program na to použít, nejlépe který je free.
Děkuji za odpověď

Změna předmětu, původně: Klonování disku (host)

Protože výrobci SSD počítají s tím, že si lidé budou chtít naklonovat HDD na nové SSD, tak velmi často poskytují i jednoduché aplikace na klonování. Zkus se teda podívat na stránky výrobce vybraného SSD.
Pokud bys nic nenašel, nebo hledáš něco s většími možnostmi, zkus třeba už zmíněný Macrium Reflect.

Free je Aiomei backupper, ale na klony diskov stačia takmer všetky renomované backupper na trhu lebo disponujú s free možnosťou v prípade klonovania alebo zálohy systémových oddielov na domáce použitie.

Lenže klon celého disku predstavuje pri rozdielnej kapacite pevných diskov určitý problém ak budeš klonovať z väčšieho hdd na menší ssd.

Tebe stačí spraviť Image, bitovú zálohu aktívneho a primárneho logického oddielu s OS a tú preniesť na nový SSD ak kúpiš menšiu kapacitu než je súčasný HDD.