Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj grafika bedna

zdravim, chcel by som sa opytat, ci by sa dalo do tohto pocitacu (HP Pavilion Gaming 690-0001nc) vymenit tato graficka karta (GAINWARD GeForce GTX 1650 D6 Ghost OC 4G), musel by som vymenit bednu aj zdroj?
popripade aka bedna, co by vsetko trebalo vymenit

vlastnosti zdroje jsou napsane na stitku, pro vykon je dulezita zatizitelnost +12v vetve. taky zkontrolovat, ze ma volny potrebny konektor, u verze "gaming" asi jo.

znackova pc mivaji atypicke komponenty, ne vsechny vymeny jsou mozne. zase: u provedeni gaming by se nova grafika mela vejit na sirku i na delku, sroubovak a metr mas.