Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gaming headset

Zdravím, jdu si pro radu. Chci vyměnit svůj stávající headset (Razer Kraken 2019) za něco lepšího, a rozhoduju se mezi HyperX Cloud Revolver, HyperX Cloud Alpha S a Logitech G733. Má tady někdo s něma, nejlíp se všema třema zkušenosti? Popřípadě co mi z toho dokážete doporučit na hraní FPS her (Rainbow Six Siege, Apex Legends, War Thunder)? Díky za odpovědi a rady.

Mas nejaky duvod, proc chces stavajici headset Razer Kraken menit za neco lepsiho, respektive, pokud tomu rozumim spravne, jde ti o neco drazsiho, co by bylo vic cool?

Jde ciste o to, co vlastne chces mit, pokud to nezodpovis, tezko ti nekdo muze dat zodpovednou radu.

Herni sluchatka maji byt a temer vzdy jsou prebasovana, protoze pak hraci FPS slysi lepe kroky nepratel na pozadi, tudiz pokud te nezajima nic nez hry, tak o kvalite sluchatek z hlediska cisteho nezkresleneho zvuku to neni. Kdybys naopak chtel neco s cistym zvukem na hudbu, pak je to na jaky zanr a samozrejme nebudes hledat herni sluchatka, ale muzikalni.

Nebo treba potrebujes co nejlepsi mikrofon, tam ti neporadim, ale je treba, abys na to upozornil.

No a posledni vec je, ze kazdemu sedi na hlave jina sluchatka a takova informace je tezko prenositelna. K cemu by ti bylo dobre vedet, ze ja at jsem si dal na hlavu jakakoli sluchatka od Logitechu, tak mi sedela perfektne, tobe sedet nemusi. Na hry mam Logitech G432 a podle tvaru tech G733 bych si tipnul, ze by mi sedela stejne dobre. Akorat mi to na sluchatka jen na hry prijde zbytecne moc penez.