Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika GTX 750 Ti - ve hře Fortnite problikává rozmazaná čára

Zdravím.mam dotaz.syn má PC Intel i3 10100f,8 Gb ram,nVidia GTX 750 ti.Pri hraní her vše běží v pořádku jen při hraní fortnite se přes obraz problikava rozmazaná čára nepravidelně.Jendnou nahoře jednou dole.Zkouseli jsme snížit detaily na minimum a pořád stejně.Zkouseli jsme měnit Grafiku,paměť,zdroj,i procesor ,dokonce přeinstalovat celý systém win 10 a stejně.jeho brácha má ten samý stroj jen s jinou grafikou AMD rtx 560 aero a běží hezky.uz si nevím rady.mohlo by to být deskou nebo procesorem?ky moc za jakoukoli radu.

Změna hloupého předmětu, původně: Grafika (host)

Mne osobne ked zacal blbnut grafika, tak odisiel procesor, ale to bol Ryzen 1600AF. Zacalo to grafikou a pokracovalo to SSD a potom uz nic neslo. Len mi je divne, ze to robi iba jedna hra? Skusit zatazit tu grafiku nejakym benchmarkovym free programom? Idelane co bude mat aj vystup na teploty GPU. Ale ze iba Fortnite?