Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmena AVATARU

Zdravim.
Po 11 rokov dobrych sluzieb(este idu) som vymenil moje CASIO ProTREK hodinky a poslal ich na vecny odpocinok. Tak som si chcel zmenit fotku k mojmu profilu a akosi mi tam asi ta stara fotka prirastla, kedze nova fotka tam nejde vlozit. Ma rozmer 50x50pixel a je JPG (ked som skusal PNG alebo BMP mi to vypisalo, ze zly format). Kde robim chybu?
Dik za navod ako to zmenit
PV

Garamin Tactix Delta, ano viem su to Garminy Fenix 6X, len drahsie, ale nechcel som to co nosi kazdy na ruke, tak som si priplatil. Este som SMART nemal, takze uvidim. Ocakvam od nich hlavne menezmen aktivity. Aj ked mi je jasne, ze v prvom rade to musis mat v hlave, ze to a ono chcem robit a hodinky mi to nenanutia, ale predsa len dufam, ze mi mozno ukazu nejaky rezim v treningoch, nejaky rezim v odpocinku (relaxacii) a tak. Doteraz som to sice nepotreboval, ale vekom asi musi mat clovek nejaku "kontrolu" nad vykonmi. Napriklad ja dakujem Covidu za to, ze som sa komplet zregenroval. Pred 4 rokmi som zacal cvicit taekwondo (s najstarsim synom bola ta moznost) a teraz cvicime vsetci, ja a moje tri deti (10 8 6,5 roka). No a pred koronou som isiel na hodinu na tekwondo potom som zaviezol deti domov a(hodina pauza) a potom s kamosmi na hodinu na basket(dva krat tyzdenne). Daval som to aj na to , ze mam 42 rokov (o4 dni 43), ale bandaze na obidvoch clenkoch (lava dopadova noha na baskete achilovka jak balon), na obidvoch kolenach badaze tiez(mam 180cm a lahko cez 110 kg,geny/mam trocha viac svalov/ a pivo/a trocha brucho/, ale kondicka OK). No a ta Covid pauza mi sposobila, ze bandaze su v sufliku, kondicku som zazrakom nabral nazad asi za dva mesiacae. Nic ma neboli a som fit a preto by som bol rad, aby mi aj taketo vyspele technologie pomohli to takto udrzat co najdlhsie. Zatial sa v tych hodinkach stracam, ale verim, ze si porozumieme.