Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě GK z bazaru

Zdravím, chtěl bych si koupit bazarovnou 1060, viděl jsem nějaké kusy za 5500, 6000 a podobně ale mám celkem dost velkej strach, podle mě oprávněnej z toho že ji přinesu dom a po měsíci mi odejde protože s tím někdo dělal nějaké píčoviny nebo už to měla mít za sebou a byla znovu oživená pomocí zázračné věci jménem trouba. Jsou třeba nějaké triky jak poznat jestli grafika vydrží ještě nějakou dobu kdybych usmlouval to, že si ji nechám na týden doma a pokud bude problém tak ji budu moct vrátit?

Spis bych dal na pocit, a nesel s cenou prilis vysoko. Ja kupoval skoro vsechny grafiky na eBay a bez problemu, ale ja si vybiram prodejce s dobrym hodnocenim a dam i na styl inzeratu.
Ujasni si, jestli chces 3GB nebo 6GB - ta prvni by mela bejt znatelne levnejsi, a je pravdepodobne, ze v posledni dobe netezila :)

ja som si raz tiez kupoval z bazaru ale s chlapíkom som sa dohodol že ju najskôr vyskúšam a až potom zaplatím. Býval som blízko miesta stretnutia tak ani sa nebránil tomu aby sme ku mne zašli a vyskúšali.Karta bola ok tak som mu dal peniaze. Ak si chceš byť istý a bude sa ti dať tak to sprav rovnako