Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CashFiesta

Zdravím
Ted sem se registroval u CashFiesta (platí asi 0.6 dolarů za hodinu surfování) ale kdykoli na nějakou reklamu kliknu (aby mi to nepřestávalo vydělávat) tak se mi to prohlíží v Internet explore,ale v něm mám nějakou chybu a nejdeto a já potřebuju aby se to automaticky prohlíželo v Mozile Firefox.
Poradíte mi ?
ps. Mám k tomu i obrázek,tak jesi by sem to někomu mohl poslat na e-mail ?

No mě je 12 a jako líp si asi nevydělám

povedal by som, ze si nezarobis nijak, ak niesi plnolety. Si myslis ze kde ti tie peniaze pridu, ked nemas bankovy ucet? A myslis ze daco za klikanie dostanes? snivaj dalej, u takychto hluposti typu "zarabanie za klikanie" som este nikdy nepocul, ze by to dakomu aj poslalo peniaze.