Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou mechaniku

Prosím o radu potřebuji koupit novou CD-DVD mechaniku, narazila jsem např. na tuto

1074788699. ... 1057014342

Můžete mi poradit jestli je dobrá , a pasovala by do mého PC, má sestava je uvedena níže díky

MB ASUS A8N-E
AMD Athlon 64 3200+BOX, s939
DDR 512MB/400 MHz
HDD Seagate 160GB, 7200ot.,SATA
DVD+-R/RW/RAM LG GSA- 4167B
Case DEBUT
Zdroj modecom 350W , ATX, 12cm FAN
FDD 3.5, 1.44MB
VGA Saphire Radeon X800GTO2, 256MB
DDR, PciE

Na běžné vypalování ti stačí v podstatě jakákoli DVD mechanika. Na základní desce máš i SATA konektory, takže si kup klidně DVD mechaniku se SATA. Navštívil bych nejbližší obchod s PC a koupil. Objednávat jen samotnou mechaniku v internetové prodejně se ti prodraží o 100 kč poštovného. ( Češtinářská vsuvka: objednat je odvozené od slova jednat, ne od slova oběd. Můžeme ti tu dát tip ( návrh ) Typ je vzor, druh... )
http://www.hshop.cz/Rozdily-mezi-rozhranim-IDE-ATA- a-SATA_a23.html