Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikání displeje u NTB

Dobrý den.chtěl bych poradit ohledně svého ntb...
Mám notebook MSI Leopard GP 60 Pro. grafická karta NVidia GTX 950M... mám aktualizované ovládače kompletně ale když je ntb v klidu je vše ok...ale jak si zapnu hru..např.World of tanks tak mi začne blikat displej...Já se domnívám že bude chyba v napájení nebot se zdroj hodně hřeje...ale taky to nemusí být pravda...prosím o jakoukoliv radu...NTB je pravidelně servisován...Děkuji za odpovědi...Otto bejvl......Muj email otasbubak@email.cz

NTB je pravidelně servisován

proč? buď je servisován špatně že se tak chová, nebo už je stejně po dc/dc měniči na základní desce a běžný servis mu nepomůže.

tvoje jediné starosti s přímotopným notebukem jsou: nepoužívat ho na válendě kvůli prachu a ucpanému nasávání.
a čistit: https://farm4.static.flickr.com/3635/5754125910_3e9c3d159a_b.jpg

teplem odejitá grafika se chová jinak, dělá artefakty. toto vypadá na nestíhající napájecí měnič.
cenu výměny desky těchto pseudoherních krámů radši nechtěj vědět.

takže se adaptér hodně hřeje? nebo jeho polámaný kabel?

napájecí konektor má mít vlevo nahoře, jestli je to ten typ.
kde hledat dc/dc měnič (19/12v) na desce? z fotek jen odhaduju, že by mohl být na malém samostatném dps, na základní desce asi ne (to by znamenalo snesitelnou cenu opravy, kdežto základní deska takového krámu se nevyplatí)

napájecí konektor vypadá jen 2-pólový, to by šlo nahradit nějakým noname adaptérem (120W)
protože oprava v servisu nebude levná, stojí nejdřív za výměnu podezřelý adaptér, jestli opravdu nepříčetně hřeje a můžeš levně koupit náhradu.

když se ten krám podaří vzkřísit, rozhodně se vyplatí doplnit ram na 8gb pokud nemá.
a vyhodit pomalý hdd, naklonovat/nahradit ho ssd.