Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit z jaké ip lezou požadavky na port25

Ahoj potýkám se teď s problémem ráno mi volal náš isp že z naší ip lezou do systému spamy na port 25 a že se jeho veřejky dostávají do black listu že to máme opravit a zatím nám port 25 zablokuje jak z jistím jaký pc se na tento port dotazuje?? Je na to nějaký scan ??

Tieto porty pre Telenet, SMTP, po mailové komunikácie 18,20,21,25 sú velice dávno providermi ich firewallmi blokované, ako nežiadané, podozrivé. Detto výrobcom, továrensky prednastavenými, samotnými bránami firewall OS. (Jedine si ich musí horlivý snažílek povoliť manuálne v OS, "ex privata industria").