Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypínání her při delším hraní

Zdravím
poslední dobou a v posledních hrách co jsem hrál, my po pár hodinách hraní hra sama spadne. Žádná chybová hláška, nic prostě jsem z ničeho nic na ploše. Není to nějak přesně časově dané, někdy je to po hodině, někdy po pěti, někdy třeba 10 hodin nic. Ale u posledních her co jsem hrál, se mi to vždy stalo minimálně jednou. Hry jsou tyto: No man´s sky, Orcs must die 2, AoE 3 DE, Dokonce i stařičkej Titan Quest: Aniversary edition mi padá. Jelikož padají i staré nenáročné hry, na přehříváni GPU bych to neviděl.. Ví někdo co nějaké jiné důvody co by to mohlo způsobovat?
Specifikace:
CPU:AMD Ryzen 7 3700X
GPU:MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO, 8GB GDDR6
MB:AMD X570MSI MPG X570 GAMING PLUS - AMD X570
SSD:ADATA XPG SX8200 PRO, M.2 - 2TB
ZDROJ:Seasonic Focus Plus Gold - 750W
OS:Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM
RAM:HyperX Fury RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200
Chladič CPU:Noctua NH-U12S SE-AM4
Monitor:MSI Gaming Optix MAG322CQRV - LED monitor 31,5"

Kdyby měl někdo nějaký nápad co je špatně, budu vděčný, díky.

Pardon, jsem de*il. Stacilo rozdelat bednu a hned jsem videl, ze fan na CPU se netoci ani v zatezi. Nechal jsem bezet RDR2 pul hodky (zatez CPU nakejch 35%) a CPU bylo na 83 stupnich, grafika na 68. Takze jsem si celou dobu smažil procák. No snad jsem ho nezničil. Dobré můžete to zamknout, smazat.. whatever. Děkuji