Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na PC nejdou otevřít složky

Je pátek 17 hodin a samozřejmě se mi musel podělat hlavní PC, jaké štěstí.
Zapnu ho a nejde mi otevřít žádná složka na ploše (jen se točí kolečko), ani spustit internet, nabídka start, prostě nic.
Mám podezření na to, že mi odešel HDD? V PC mám dva disky, tak mám podezření na ten hlavní SSD.
A nebo mohlo by to být ještě něco jiného? Díky za radu.

Zřejmě jsem na to přišel, já jak mám v tom PC málo místa a spoustu kabelů, tak jsou všechny dost přeohýbané. A po těch letech tam už možná není úplně správný kontakt? Je to možné? Stačilo všechno trochu zase poohýbat jiným směrem a jede to. Tedy mám za to, že je to tou zohýbanou kabeláží. Tím pádem ji asi vyměnit.