Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna klávesnice pro dva notebooky

Máte zkušenost s nějakou klávesnicí, kterou bych mohl mít bezdrátově připojenou k dokovací stanici a fungovala by při připojení jednoho ze dvou notebooků bez nutnosti cokoli nastavovat? Aktuálně mám Logitech K270, která mi vyhovuje rozložením a funkcemi, ale u té musím při každé změně notebooku jít do nastavení unifying a znovu klávesnici napárovat.

No to je zajímavý nápad, ale jeden notebook používám já a druhý manželka. V pracovně se střídáme podle potřeby protože přeci jen rozdíl v pohodlí práce mezi samotným NTB a 2 x 27" LCD + USB hub + kvalitní kamera + kvalitní repro + kvalitní mikrofon + plnohodnotná klávesnice je přeci jen rozdíl

Rozumiem tomu správne? Máš jeden stôl, jeden dock, v ňom monitor a klávesnicu. A pri výmene notebookov musíš nanovo párovať klávesnicu? Nepoznám tú klávesnicu, ale podľa popisu má usb dongle, a toto by malo fungovať bez párovania. Stačí ho zapojiť do docku.

Je to podivné, pretože ako čítam tak ten logitech unifying by mal byť určený pre opačnú situáciu. Čiže viacero klávesnic a jeden notebook, teda usb dongle. Očakával by som, že sa páruje len ten usb dongle s klávesnicami, nie notebookom. Nedá sa tá funkcia vypnúť?
Som si istý, že ak by si tam pichol hocijakú obyčajnú bezdrôtovú klávesnicu, tak by to fungovalo ako očakávaš.

https://www.logitech.com/en-us/resource-center/what-is-unifying.html