Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hw požadavky hry

Dobrý Den,
potřeboval bych poradit ohledně hardwarových požadavků hry. No spíš bych potřeboval poradti jak se dájí obejít. Slyšel jsem že nějací lidí na počítačích které sotva zvládnou windows xp pustí nejmodernější hry bez jakéhokoli problému, ba i bez sekání hry. Potřeboval bych poradit nějaké triky jak tohoto docíli. Děkuji všem moc za odpověď.
Mam cpu 1,8Ghz Grafickou kartu 128 Nvidia Geforce 6600Gt a Ram 1024 Mb.

Možná by nebylo špatné napsat, jakou hru myslíš - věřím tomu, že některé hry by jely bez problémů.6600 GT není pořád ještě až tak špatná karta a máš i dost RAM, takže já myslím že by to při rozumné volbě hry a rozumném nastavení rozlišení fungovat mohlo.Co chceš spustit za hru ?