Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utopený telefon Huawei y5

Zdravím všechny hodné lidi, kteří by mohly poradit.
Stalo se mi, že jsem utopil starý telefon a při zapnutí mi tam naběhla čínština..
Jelikož byly tlačítka na půl ve skratu naběhla tam pak nějaká tabulka a po ní okolo displeje červené a zelené kostičky.
Co s tím dá se to ještě nějak opravit když vyřeším ty kontakty na zapínání a volume?

Změna předmětu, původně: Huawei y5 (host)

On byl suchý, ale kontakt na zapínání je ko funguje jen někdy a někdy se sepnutý furt vyčistil jsem ho a zadní kryt jsem tam vůbec nedával.
Fungoval normálně když jsem nemačkal vypínání.
😅.
Jednou se ale vybil a tím to padlo.
Da se s tím ještě něco dělat?
Nejde mi o tu cenu ani o ten telefon.
Jen mě to baví se v tom hrabat 🥃💡

Tip je, že ti telefon skáče do boot menu. To by znamenalo, že vlivem utopení drží trvale "zmáčknuté" tlačítko hlasitosti nahoru, ty stiskneš na chvíli zapínací. Rozeber a zkus vyčistit tlačítka hlasitosti. Do nich se asi nedostaneš, tak bych provedl koupel v IPA, počkal na vyschnutí a zpátky to poskládal.

Moze tam byt na tom tlacitku aj nejaka spina, necistota . . . ja napriklad nepouzivan jack vystup. Ale padol mi raz do snehu telefon, nic sa nestalo, akurat troska snehu sa dostalo do toho konektora, tam sa rozpustil a tym padom navlhol ten chcuchvalec prachu a spiny co tam bol, a potom mi stale hadzalo pripojene sluchatka . . . . az kym som to nevycistil . . . moze byt aj teraz tym mokrom nieco podobne.