Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amazfit T Rex alebo Amazfit T Rex PRO

Zdravim, mate niekto odskusane hodinky Amazfit T Rex a Amazfit T Rex PRO? Rozmyslam nad kupou a chcel som vediet, ktore su lepsie. Vodotesnost ma netrapi, plavat s nimi nebudem. Skor co sa tyka GPS a vydrze, odladenost, pouzivanie... Dakujem

Podla recenzií sú Pro výkonnejšie a majú vyššiu výdrž na baterku, ale sú o cca 25€ drahšie. Ja som synom kúpil Pro, ale majú 8 a 10 rokov, takže nejaké recenzie odo mňa nečakaj. Oni sú spokojní. Akurát majú jeden problém, ale to aj obyc aj Pro, remienok(majú rovnaký). Drží na tele hodiniek iba na okrajoch a tomu staršiemu sa to už podarilo odtrhnúť. Novy stojí cca 8€.