Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsme idioti my nebo Google?

Cus,

pouzivate nekdo Backup and Sync od Google? Taky vam tam uz tyden naskakuje ta debilni hlaska?

Me to pripada, ze o nas Google tvrdi, ze jsme kreteni. Uz tyden se v praci pri kazdem prihlaseni na PC zobrazi hlaska: Uz brzy k vam prijde novy Google Disk.

Jako to si opravdu Google mysli, ze jsme takovy idioti, ze nam to nestaci rict jednou? Jako pekny, tak brzo dorazi novy Google Disk, tak sakra at uz dorazi, at ho nainstalujou a tisickrat to neopakujou. Proste neni jine vysvetleni, nez ze podle Googlu jsme idioti, kterym je potreba furt vsechno opakovat. Takze vite co, ne my, ale Google jsou idioti.

Jsem si ted vzpomnel, v patek byl ten osudny den, kdy zacal Google zpristupnovat uzivatelum novy Google Disk misto soucasneho Backup and Sync. K memu uzasu je to funkcni, maximalne par drobnosti, jako ze se vam Google Disk prida jako disk s nejakym pismenem do pruzkumnika, vychozi je G, ale pokud uz mate G obsazeno, tak se prida jako prvni volne pismeno v abecede, ale v nastaveni to ukazuje, ze se pridal jako G:. Kdyz pismeno zmenite, tak soucasne neumi odendat z pripichnutych slozek a musite si to dat pryc sami. Proste takove ty klasicke veci, ktere by vyvojari lehce vychytali, kdyby aplikaci otestovali pred nasazenim, ale nebyl cas.

Dulezite je, ze to funguje. A umi to dokonce dva typy: zrcadleni - vsechno je u vas i na Google a kdyz to odnekud smazete, tak se to smaze vsude. Druha moznost je streamovani, vsechno je jen u Google a k sobe si muzete stahnout jen neco jako offline soubory.