Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ntb Lenovo - problém se spustěním

Ahoj, mám problém s notasem zn. Lenovo. Při spuštění se zobrazí logo Lenovo a nic se dál neděje, musím zmáčknout nějaké tlačítko na klávesnici, aby se to znovu rozjelo, po zmáčknutí se zobrazí rotující kolečko pod logem a za chvili naběhne na plochu. Nevíte, jak tuto funkční vypnout ?
Díky

Právě že ne, jede dá se říct nonstop. Před cca týdnem se instalovaly nějaké aktualizace jak win, tak i od Avastu, potřebovalo to restartování, tak jsem to provedl a zjistil jsem tento problém, dnes jsem vypl a vyčistil zdířky kompresorem, chtěl jsem ho zapnout a znova tento problém a přišlo mi to divný. Odinstaloval jsem aktualizace od win, které se nainstalovali a nic, problém přetrvává.

můžeš si projít prohlížeč událostí a hledat v něm chyby, ale na to bych moc nespéhal.
stáhni a spusť: ms autoruns - co se tam spouští za služby (services) - ty totiž spolu s ovladači startují během toho točícího se kolečka.

a jestli máš povolený automatický update ovladačů = rozdrbávání mrchosoftem, už znáš další zdroj problémů.