Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte s Bitcoinem

Ahoj,

známá potřebuje poradit s Bitcoinem - má Bitcoinovou peněženku.
Dostala tyhle údaje:

Má dvě řady čísel s mezerami.
Pak nějaký kratčí řetězec se znaky a čísly.
A dále to obsahuje řetězec typu login.

Jakému typu peněženky odpovidá uvedená signatura?

Děkuji.

Proč se vůbec do bitcoinu hrnou lidi, kteří tomu vůbec nerozumí? A třeba na youtube je několik (českých) videí, jak to funguje, jak fungují peněženky, jak jí nastavit, založit, jakou koupit, jak si na ní poslat krypto, jak to, jak tamto ... :)

Ach jo, zase ta stejná písnička. Pokud nevíte, jak zacházet s kryptoměnami – a jejich uchování v krypto peněžence je celkem základní operace, pak byste s nimi neměla vůbec obchodovat! Nebo je někam posílat. Zaměřte se na stocks (akcie) a jiné finanční nástroje, jejichž pochopení je mnohem jednodušší. Doporučuji vám nějakou z webových a mobilních obchodních platforem, které jsou uživatelsky přívětivé a snadné na ovládání. Myslím, že to pro vás bude schůdnější řešení. Pokud byste opravdu chtěla investovat do kryptoměn, pak většina brokerů nabízí online krypto peněženky, které jsou jednodušší na správu.