Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu,DSLmodem,WiFi router

Zdravím,

potřeboval bych poradit s konfigurací sítě. Mám ADSL připojení od O2,připojeno do DSL modemu D-link 362T,koupil jsem si WiFi router TP-link WR543G a jeste WiFi usb adapter. Mám 2 PC, do stolního jsem nainstaloval ten wifi usb adapter,běží na něm Visty a pak notebook,ten wifi adapter uz ma, a na nem bezi XPcka. Mohl byste mi nekdo poradit jak co mam propojit a nastavit? Zkusil jsem připojit dsl modem pomocí ethernetu do WAN portu na wifi routeru,ale ten router nenacte WAN informace(IP...).

Děkuji za radu.

S pozdravem Petr

V routeru jsem spustil quick setup, davalo mi to moznost bud "AP router" nebo "AP client router" zvolil jsem tu první napsanou(nevím zda jsem udělal spávně), dále ty WAN připojení jsem dal dynamickou IP adresu,u wifi nastaveni jsem si zadal SSID, wifi radio je povoleno, jen stat jsem nechal united kingdom(jelikoz u CR mi to nepovolilo 54Mbps ale jen 11,ale to si myslim ze je jedno ne?). To je na routeru vše co jsem nastavil. V routeru v traffic statics jsou jen poslany pakety,zadny prijmuty.