Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strach ze spuštění pc

Dobrý den,

dnes ráno jsem spěchal do práce a potřeboval jsem přepojit přepojit nějáké kabely u pc. bohužel při manipulaci pc spadlo na bok z výšky zhruba 4 cm nad stolem. Jsem nyní trošku nervozní z myšlenky která se mi honí hlavou. Když jsem pc dával do kupy tak mi známí říkal ať si přesně na takové věci dávám pozor. mám na cpu chlazení vodou a to konkrétně : Vodní chlazení SilentiumPC Navis RGB 120 AiO na Základní deska MSI MAG Z490 TOMAHAWK . Bojím se jestli se pádem nemohlo něco stát a chladiš pustí vodu... Je to možné ? Mám před spuštěním něják zajistit chladič ubrousky či hadrem ?

Děkuji

loading...

Viděl jsem padat počítače z podstatně větší výšky a to i s půl kilovým tower coolerem pro CPU a GPU na jednom šroubku, jestli nevidíš nikde unik kapaliny (o čemž pochybuji) tak to zkrátka pusť.
Jakési papírové kapesníčky si nech na víkendový sex nebo Youporn.