Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Placení her z Ubisoftu přes Uplay klienta

Chtěl jsem si dokoupit season pass ke hře Immortals Fenyx Rising u Ubisoftu přes Uplay klienta - po všech slevách cca 16 Euro... V klientu Uplay jsem to dal do košíku, uvedu údaje z platební karty VISA a bohužel to zaplatit nejde...Napíše mi to: "Vaši objednávku proto nebylo možné zpracovat. Nebojte se, z vašeho účtu nebylo nic strženo. Co můžete udělat: - Obraťte se na svou banku a zjistěte, zda je problém na jejich straně (například: možná byl překročen limit transakce). Nebo to zkuste znovu pomocí jiné platební metody".
Nicméně před rokem při koupi Division 2 žádný takový problém nebyl...Zavolal jsem tedy do mé banky a řekli mi, že problém je prý na straně obchodníka...alias že to nemá řádně zabezpečené jak v současnosti požaduje EU. A je to nějaké nové nařízení...Je mi to samozřejmě trochu divné, neboť Ubisoft je mezinárodní společnost se sídlem v Paříži. A ty hry u ní nakupují lidé z celého světa...Tak nevím, ale paypal kvůli jednomu nákupu za rok si dělat nechci. Ještě snad je tam možnost placení z tzv. peněženky, kde ale mám teď kredit 0,- Má někdo zkušenosti a poradí mi, jak to nejlépe vyřešit? Díky
EDIT: Po stálém zkoušení koupení daného season passu anebo tzv. "nabití" peněženky se mi do ní podařilo dát maximálně 10 Euro, víc už ne...prostě to nejde, stále stejná hláška. To ale na zakoupení bohužel nestačí. Jestli s tím nemá někdo zkušenost...

Dneska se mi nějakým zázrakem povedlo dát do tamní peněženky dalších 10 Euro...celkem tam mám 20 E a když chci koupit danou hru za 16 E z té peněženky, tak mi to pro změnu píše - NEMOHLI JSME ZPRACOVAT VAŠI PLATBU. Náš platební systém je momentálně nedostupný. Zkuste to znovu za několik minut. Pokud se problém vyskytne více než jednou, kontaktujte nás.
Tak už nevím, nechápu...když v té peněžence mám ty peníze, tak by žádný problém nastat neměl...a zkoušel jsem to už nejméně 10x