Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypnout počítač přihlášený v doméně

Ahoj,mám takový problém. Počítač přihlášený do sítě pomocí domén, nelze vypnout. Vždy se nějakým záhadným způsobem sekne a přesto, že tam není žádný program otevřený nelze ho vypnout. Pouze natvrdo pomocí vypínání na casu. op - WIN XP

Změna předmětu, původně: vypnutí pc (host)

podívej se doprava dolů, jo přesně tam co mívají někteří nastavené "schovávat neaktivní ikony".
pravděpodobně ti odhlášení brání překročená velikost profilu - třeba velký soubor uložený na plochu, nebo stažená instalačka ponechaná v C:\Documents and Settings\xyz\...
a tím vypínáním natvrdo si jen pravděpodobně ničíš souborový systém, nebo uživatelskou větev registrů. příště do vyřešení problému jen vypínej monitor.