Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač zamrzne na sekundu každých pár minút.

Už sa mi posledný pol rok stáva že keď zapínam pc tak sa mi vypne klavesnica, myš a slúchadlá. Čo nebol až taký problem keďže sa to stane len keď zapinam pc tak ma to nejako neobmedzuje.

Ale teraz sa to stava keď už je zapnutý. Každých pár minút sa mi všetko vypne a hneď zapne, okrem monitora. Teraz, keď píšem sa to stáva velmi často.

PC: 2 roky staré
B450 Aorus Elite
Ryzen 2600x
Hyperx 16Gb
MSI Geforce GTX 1660Ti
Corsair TX650M

SSD M.2 128Gb
Barracuda 2TB

Pozrel som ten Prehlidač udalostí a vyzerá že to bol chybný update na prehliadači Vivaldi chyba už odišla. Síce s tým zapínaním je stále problém ale dá sa to zvládnuť. Ale neviem či ho mám vymeniť, môže sa niečo stať aj ostatným komponentom v prípade že sa pokazí?