Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 5 bluetooth adaptér na sluchátka

Zdravím, potřeboval bych poradit jaký bluetooth adaptér pořídit na PS5.

Přítelkyně si chce koupit sluchátka Headset Razer Kraken BT Kitty Edition - Quartz (RZ04-03520100-R3M1), které jsou pouze na bluetooth a PS5 nemá bluetooth. Koukal jsem na youtube kde lidé s ruzných zemí ukazují že pomocí adapteru to funguje, ale v CZ nemužu prostě najít přesný typ co mají oni, tak zda by mi někdo dokazal pomoct. děkuji moc

Kompatibilné usb Bluetooth adaptéry vyrába Dewin,Delaman,Zamia,Yetor,1Mii,certifikované a doporučované pre ps sú TP-Link,Avantree a OLCLSS…….bežne zohnatelný je tp-link,zbytok sa dá objednať cez Amazon,doručujú ich aj do CZ/SK