Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s rozlišením obrazovky

Po aktualizaci ovladačů programem AVAST Driver Updater se změnilo rozlišení obrazovky z 1366x768 na 1024x768 a nešlo změnit na zpět, byla tam jen nabídka na 800x600 po prohledání správce zařízení se zjistilo, že je špatný ovadač grafiky Avast Driver Update ovladač atualizoval(AMD Radeon HD 6310 Graphics,AMD Radeon HD 7400M series) s toho ten druhý není spuštěný. Po aktualizaci rozlišení obrazovky se vrátilo na hodnoty a dnes po zapnutí notebooku je vše zase zpátky a ovladač (toto zařízení pracuje správně, tak už si nevím rady prosím o radu nebo vysvětlení stavu.Děkuji
Notebook ACER ASPIRE 5253G je to sice dědeček ale fungoval bez problémů jak na administrativu tak na hry.

AMD E-300 s frekvencí 1.3GHz

ten podvodný acer-shit ti nemohl poradit koupit nikdo normální, to bylo drahé i zadarmo už před těmi 9 lety.
nemá to procesor, jen pomalý disk, do toho sis sám dojebal ovladače a ještě k tomu to zastavuješ šmejdem od avastu.

parodie na notebok patří vyhodit do kontejneru, škodícímu "administrátorovi" useknout ruce nebo hlavu.

pro bezdomovce, co to najde u kontejneru: původní disk vyber, vysomruj od někoho bezcenný 120gb ssd, na to načisto nainstaluj lite verzi nějakého systému.
na instalaci ovladačů pozvat někoho gramotného: na všechny hnoje od avastu zapomeň. ovladače pro w8/10 nejspíš neexistují, se smiř s tím, co tam nacpe instalátor. nakonec to vyhoď.