Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba tisk kazety

Tiskárna HP PSC 2175 AIO , tiskla bez problémů. Od včera se na displei objevuje hlášení chyba -nesprávná levé kazeta, nelze tisknou ani kopírovat.Kontakty jsem očistil, co se dá více .Kazeta je asi měsíc nová.Děkuji

Kazeta je original, zkusil jsem dát jinou, kterou jsem již předtím použil. a zde mi to hlásí enter zarovná kazety, vytisknou se 2 řádky a nic více , opakovaně .Zkusím tedy koupit ještě jednu novou a pak asi už je tiskárna odepsaná.