Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnice - doporučte

Zdravím všechny. Chystám se pořídit si novou klávesnici, celkem se mi líbí tato https://www.datart.cz/klavesnice-s-mysi-logitech-wireless-combo-mk295-silent-cz-sk-grafitova-920-009808.html Doporučili by jste mi ji? Máte ji někdo? Nebo poraďte mi nějakou jinou, s kterou máte dobré zkušenosti, hlavně ať je TICHÁ ( na běžnou kancelářskou práci, ne na hry). Mám win10. Děkuji.
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Díky vám všem za odpovědi. Klávesnici už mám doma, koupila jsem ji dnes v ElectroWorldu za 799kč. Myš i klávesnice se připojuje jednou koncovkou (nebo jak se to jmenuje, taková krátká fleška :-) - a já bych chtěla používat svou původní myš (taky tichá, je větší, jsem na ni zvyklá). Zkoušela jsem připojit tu svou původní myš (tu novou jsem odpojila) a nefungovala mi zase nová klávesnice. Půjde to vůbec? Poraďte mi, prosím. Děkuji.

Zase problém! Klávesnice mi přestala reagovat. Myš jde. Nevím, jestli jsem něco nevypnula nebo co... Poradíte mi ještě? Díky...:-( Vrátila jsem k PC myš, která byla u klávesnice. Teď jsem si připojila k PC starou klávesnici a jde to. Nevím, co jsem mohla udělat...