Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné probuzení PC z režimu spánku

Ahoj

mám problém se samovolným probouzením notebooku z režimu spánku. Ve 4:00 ráno se sám probudí a chce udělat
automatickou údržbu. Tu jsem se snažil vypnout pomocí editoru registru systému.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\Maintenance

Vytvořit DWORD 32 bit s názvem MaintenanceDisabled a nastavit hodnotu 1

a

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows ScheduledDiagnostics

EnabledExecution nastavit hodnotu 0

V pokročilém nastavení napájení jsou časovače probuzení zakázané. Přesto se notebook sám probudí. Někdo možná považuje automatickou údržbu za užitečnou, ale
vím naprosto jistě, že ji nepotřebuji a že ji chci zakázat. Prosím Vás tedy o radu, jak navždy zakázat automatickou údržbu, případně jak lze zakázat automatické
probuzení PC/notebooku z režimu spánku. Chci, aby se mi notebook z režimu spánku probudil pouze pokud otevřu víko, jinak za žádných jiných okolností.
Používám legální Windows 10 Pro 64 Bit cz a tento problém nastal po aktualizaci na nejnovější sestavení Windows 10 21H1.

Moc Vám děkuji za jakoukoliv radu. :-)

:-) Chlapci,
odpoveď je veľmi jednoduchá. Nebudem si lámať hlavu prečo,
Win10 je humus, Biosy su nastavené, že nie sú až tak ovládateľné.
Treba si kúpiť obyčajný mechanicky vypínač, zapojiť ho medzi
elektráreň a moj PC, a vec je vyriešená.
Ja používam takúto "konfiguráciu", a nelámem si hlavu,
prečo PC sa v noci "budí......"