Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H stále svítí Y na víku

Dobrý den,

před nějakou dobou jsem zakoupil Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H Storm Grey/Black problém mám s tím, že Y na víku stále svítí i když je notebook zcela vypnutý zkratka FN + L bohužel nefunguje. Bohužel se už párkrát stalo, že se díky tomu notebook zcela vybil, což hádám, luxusně ničí baterku. Notebook má za sebou update biosu i win, ale už bez systému světlo na notebooku svítilo i při vypnutí. Zkoušel jsem hledat v Biosu, ale nenašel, v programu Lenovo vantage jsem také nenašel možnost ovládat světlo víka. Je to celkem kravina a moc se mi nechce notebook dávat do reklamace mám jej na práci a předpokládám, že alza si dá záležet, aby mě potrestala za nezaplacení zrychlené reklamace :/ Ale pokud není žádné východisko, tak se asi nedá nic dělat :(

díky moc a fajn den! :)

Ahoj,
svítí to pořád jak v zásuvce tak bez ní, zapnutý i vypnutý za měsíc jsem ho viděl jen dvakrát zhasnutý a to když vysosal úplně baterku a chcípnul. :( Win jsem instaloval sám a všechny aktualizace jsem bral z aktualizace systému a nebo lenovo vantage. Nikde z postranních stránek jsem nic nebral. Divné ale je když se nad tím zamyslím, že už při zapnutí bez systému to světlo svítilo bez možnosti vypnout jej.