Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nemůže rozpoznat klávesnici

prosím pomozte, moje starší klávesnice mi píše ve windows že to je neznámý typ zařízení nebo něco podobného, nevíte jak tomu mám říct že je to klávesnice nebo jak to vyřešít? klávesnice je: MITSUMI, model KPQ-E99ZC-13, klávesnice má logo win 9X takže je asi tak z 90 až 97 let

na poradně živě mi nakadili přímo na hlavu

Jak tu pise host nade mnou. Navic teda propojku DIN to USB se mi najit nepodarilo, takze dost mozna mas propojku DIN to PS/2, to by melo fungovat vzdycky a nasleduje propojka PS/2 na USB, kterou klavesnice z pochopitelnych duvodu neumi.