Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem d-link dsl-584t adsl2+ ethernet router

Zdravím! Mám tento router a chtěl bych jej použít na připojení dvou pc do sítě. Problémem je, že nevím jestli se dá použít bez připojení telfonního kabelu (adsl). Také bych chtěl připojit oba pc k internetu ale internet mám pouze přes kabel rj-45. Zajímalo by mě jestli mi pojede na obou pc internet pokud do routeru připojím síťové kabely od počítačů + síťový kabel od internetu. Pokud někdo tento router má, byl bych moc vděčný za jeho radu!
Doufám že jsem to vysvětlil alespoň trochu srozumitelně!

No tak super. Vyhledávač mi našel téma na úplně stejnou otázku, kterou jsem si položil také a co tu nevidím. Zase jen namyšlený a ufuněný (asi IT odborníky), kteří asi rozumí jen a pouze IT..jo a možná tomu kde najít WC, ale to jak tomu kdo se dotazuje pomoci, třeba ho navést nebo pomoci formulovat otázku je ani nenapadne. Ono to ale v této zemi jinak nebude. Nezbývá nic jiného než se obrátit jinam.Třeba do US. Čest soudruzi