Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Zdravím, mám jeden den novej noťas Lenovo IdeaPad Gaming, a hned po zapnutí mi to začalo vydávat zvuky, jako když vylejzá papír z kopírky. Jde to zespoda, jakoby od větráčků, nevíte co by to mohlo být? Děkuji

Máš 1 (slovom JEDEN) deň nový NB a pri zapnutí vydáva divné zvuky.... a čo keby si takto ZAŠIEL tam, kde si to kúpil a buď ho vrátil, alebo reklamoval? Miesto toho sa pýtaš, čo s tým máš robiť.
No proste "LOGIKA" na úrovni!