Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se síťovým adaptérem

Dobrý den, mám nový nootebok. Včera jsem ho po 3. spustil a nejde mi připojit k internetu. Píše mi to že je problém se síťovým adaptérem... Potřebuji pomoct prosím !! A mám Acer

Děkuji za odpověď Kořínek

To může mít více důvodů. Předpokládám, že jsi zkusil restartovat notebook? Pro jistotu i restart routeru. Přes Wi-Fi internet funguje?

Ve Správci zařízení je síťový adaptér správně nainstalován? Možná Win update nacpal svůj ovladač. Doporučuju přeinstalovat ovladačem z webu Aceru.

dotazy majitelů acerů jsou si něčím podobné: tak jako si nikdo normální nekoupí shit acer, tak ty jejich dotazy neobsahují žádné normální informace.

nedokážeš napsat co je tvým síťovým adaptérem, jak jsi doma připojený - kabel? wifi?
konkrétní typ vypíše příkaz: ipconfig /all
typ adaptéru sem jde opsat.

tvůj neznámý adaptér se připojuje k síťovému něčemu - nejspíš k routeru, jeho typ taky zatloukáš.
konkrétní typ bývá uvedený na štítku zespodu.
pokud nemáš router a jsi připojený rovnou na rozvod kabelu po domě nebo k venkovnímu přijímači pod střechou, chce to napsat.

jestli naopak bydlíš v paneláku a notebuk je v brlohu za 3 zdmi od domácího routeru, i to bude mít vliv.