Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nahráváním v Audacity

Chci si nahrát zvuk z počítače, ale v Audacity místo úrovně signálu jsou modré čárky pouze jako rovné linky, tedy bez signálu.

Tipuji to na nějaký problém v nastavení zvukové karty,ale na rozdíl od přehledných XP kde jsem si vše dokázal sám najít a nastavit v tom neštěstí Windows 10 plavu a nevím co s tím.

Jestli to je tedy v systému a ne špatně nastaveném Audacity.
Může mne prosím někdo navést ?

Řešení:

klikneš na mikrofón a zvolíš "štart monitorovania". -
Ano, v L+P Nahrávací úrovně je ten zvuk puštěný v PC už vidět, zeleně se pohybují

A zdroj signálu jsi nastavil jaký? -
tomu nerozumím, v žádném menu Audacity jsem to nenašel.

Ale nic neuložím, něco mám pořád špatně.
Jde prostě o to nahrát například zvuk spuštěný Winampem ze složky v PC.