Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu přehrát " avi "

Zdravím všechny ochotné pomáhat :-)

Má problém z přehráváním formátu avi, ještě včera sem se díval na film a dnes mi nejde žádný spustit.
Je to trochu složitější a záludnější, tak se to pokusím vysvětlit.

Používal Kmplayer a nikdy sem s ním neměl problémy, ale teď mi nejde ani spustit, ani z ikony na ploše ani jinak, i když sem ho přeinstaloval. Podaří se mi ho spustit jedině po restartu pc a když ho zavřu, tak už ho znovu nespustím a vyskočí mi " oblíbená " hláška Windows xp

" V aplikaci K-MultimediaPlayer došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. "

Ta samá hláška mi vyskočí i když spouštím film přímo z Total commanderu.
Ještě mám Winamp, ten se sice otevře, ale film se stejně nespustí.
Jediné kde mi jde film přehrát je Windows media player, ale ten nepatří k mým oblíbeným.

Budu moc rád, když bude mít někdo nějaký nápad čím by to mohlo být, já už nevím co s tím :-(

Předem dík moc

Ani bych neřekl, že je lepší to dělat přes Přidat/Odebrat programy. Po odinstalaci se Ti tam nechá balast v podobě zahnívájících registrů a zbytkových souborů. Total uninstall určitě taky používá ten původní odinstalátor a pak vyhledá ty zahnívájící soubory, které nabídne k smazání ;-).

" V aplikaci K-MultimediaPlayer došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. "

máš tam podrobnosti (popřípadě v prohlížeči událostí)zjisti v čem spadnul kmplayer (jaký modul, jaká chyba). Tvůj sys bude patrně nabořen.