Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Existuje to, co popisuji?

Dobrý den. Dnes mám dotaz, zda-li lze levně koupit zařízení s takovýmito vlastnostmi: Byl by to takový modul s obrazovým výstupem VGA (nebo i DVI) a zvukovým výstupem Jack 3,5mm nebo L/R cinche. Do toho zařízení bych zapojil USB disk s audio nebo video soubory anebo s obrázky. A to zařízení by mělo dálkový ovladač nebo tlačítka na sobě, aby to do monitoru pořád dokola ukazovalo to samé video nebo několik fotek. Je to jako, když mají v obchodech televize, které z USB nebo z počítače pouští reklamy pořád dokola. Ale já mám starší monitor Dell s VGA a DVI (HDMI nemá, redukci bych si ale sehnal). A ten modul bych připojil do monitoru a nastavil, ať pouští mou vlastní reklamu na soukromé akci. Zvuk bych dal do rádia přes AUX, není problém. Existuje něco takového? Děkuji za odpovědi, ale nebudu na ně odpovídat, protože tu nemám účet. Děkuji, Karel.

S ohledem na nedávný nucený přechod na T2 se takových krámů bude všude válet, stačí prohledat skříň. Takže ani neni potřeba nic kupovat, spíš se porozhlédnout doma nebo se poptat, jestli někdo nemá něco takového, co ještě nevyhodil.