Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr modemu k O2 internetu

Zdravím,

Zajímalo by mě, zda si můžu k nově pořizovanému internetu od O2 koupit nebo použít vlastní modem/router. Totiž, nechce se mi platit 70kč měsíčně za pronájem jejich modemu, když ho 3x přeplatím a mohu si pořídit levnější nebo použít vlastní.

Nebudou tam žádné věci navíc jako o2tv. Pouze internet (100Mbit).
Mám tu plonkový Tenda Wireless N300 F3. Dá se použít? Nebo si mám koupit nový? Nebo si snad musím koupit přesně ten, co mají v nabídce?

Předem děkuji za rady.

Edit: Na routeru pojede 1 PC a cca 4 WiFi zařízení.

ten shit tenda t3 samozřejmě k dsl lince nepřipojíš, nemá takový vstup.
i kdybys ten odpad chtěl využít jako svůj router, pořád ti chybí dsl modem.

no a kdyby ses rozhodl mít i nějaké domácí zálohovadlo (nas), pak je 100mbit router na dvě věci. (když nebudu uvažovat, že tenda ráda odchází)